Słów kilka

Ciekawe miejsca

Redakcja

pekor@wp.pl

Żeliszów

Licencja Joomla!

Wskazówki o stosowaniu licencji Joomla!

Ta witryna powstała w oparciu o Joomla!. Oprogramowanie i szablony są własnością Open Source Matters Copyright 2005-2009. Przykładowe treści upowszechniane są na prawach i zasadach Licencji Elektronicznej Dokumentacji Joomla!. Wszystkie pozostałe materiały na tej witrynie oraz szablony dodane po instalacji są własnością ich prawowitych właścicieli.

Jeśli chcesz rozpowszechniać, kopiować lub modyfikować Joomla!, bardzo prosimy, zrób to na prawach i zasadach „Powszechnej Licencji Publicznej GNU” (zobacz tłumaczenie na język polski albo tutaj). Jeśli nie znasz tej licencji, może zechcesz przeczytać „Jak stosować niniejsze Warunki do Twoich nowych programów” oraz „Często zadawane pytania na temat GNU GPL”.

Licencją Joomla! zawsze była Powszechna Licencja Publiczna - GNU GPL.

Polskie wydanie Joomla!

Polskie wydanie Joomla! zawiera chronione prawem autorskim tłumaczenia przykładów z wydania oficjalnego oraz oryginalne opracowania. Dobór i układ prezentowanych treści również stanowi samoistny przedmiot ochrony prawnoautorskiej.

Logo JEDLWszystkie materiały w wydaniu polskim są również udostępnione na licencji Licencji Elektronicznej Dokumentacji Joomla!.

Oznacza to, że bez specjalnej zgody wydawcy można publikować te materiały jedynie w formie elektronicznej, zapewniając bezpłatny dostęp do ich formy źródłowej. Do opublikowanych materiałów lub materiału musi być dołączona nota mówiąca, że ma do nich zastosowanie Licencja Elektronicznej Dokumentacji Joomla! oraz musi być dołączony tekst licencji. Oczywiście, należy zachować wszelkie zawarte w materiałach noty o prawach autorskich, uwidaczniając je w sposób co najmniej tak wyraźny, jak oznaczenie własnych praw autorskich czy inne porównywalne oznaczenia prawno-autorskie.

Żadne postanowienie JEDL nie przyznaje nikomu prawa, by rozpowszechniać materiały w innym medium albo w jakiś inny sposób niż za pomocą medium elektronicznego. Nie można więc np. wykorzystać ich bez zgody wydawcy w czasopiśmie czy wydawnictwie książkowym.

Dysponentem praw własności jest Agencja Promocyjno-Wydawnicza "Zwiastun" - wydawca witryn Polskiego Centrum Joomla!.

W każdym przypadku, nawet jeśli wprowadzisz własne treści lub dokonasz modyfikacji, licencja i niniejsza informacja powinny być skopiowane w całości.

 
Copyright © 2020 Witaj w Żeliszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla free templates, mambo hosting.